Si nu este nimic in neregula cu asta!

Insa programatorii de date depind adesea de datele extrase pentru a avea sansa de a va indeparta de pe picioare si de a va atrage atentia (si, astfel, satisfactia lor) de la inceput. Ei scot stiind ca te-au „agatat”, asa ca in ochii lor, cu cat mai repede si mai repede, cu atat mai bine.

Array

2. Datatorii seriali iesesc aleatoriu din grila.

Tipul care ti-a trimis mesaje aproape in fiecare zi iese brusc de MIA de o saptamana, apoi revine cu o scuza dramatica („Imi pare rau, bunica mea a murit”). Indiferent daca motivul lor este legitim sau nu, daca fac in mod regulat acest tip de disparitie-act-plus-OTT, le place in mod clar sa foloseasca drama ca modalitate de a castiga simpatia ta.

Fii sincer: este mai probabil sa acordi exceptii speciale comportamentului lor – sau chiar sa simti ca ai o experienta de legatura intensa cu ei – atunci cand te fac sa crezi ca doar ceva catastrofal ii va impiedica sa vorbeasca cu tine. Nu cadea pentru asta!

3. Datele seriale elimina toate opririle.

Nu vreau sa stric ideea unor gesturi romantice marete, deoarece acestea pot fi uimitoare (de la persoana potrivita). Dar, avand in vedere ca programatorii de date in serie au tendinta de a face lucruri repetate, ei stiu ce butoane sa apese, intr-un mod bun.